"Sicce" - Системи за СО2
Арт.№: 11212
Принтирай

1 от 4




Безплатна доставка
при поръчка над 120 лв. максимално тегло (кг.) 5 кг. до офис на куриер
Избери вариант:
- Системи за СО2 от Sicce, Италия life2
- Системи за СО2 от Sicce, Италия life1
ППЦ:
лв.
лв.
104.79
лв.
Валидност на промоцията от
01.01.1970
до
01.01.1970
Доставка и плащане
Направи запитване
Бърза поръчка
без регистрация!
Добави в любими
Твоите любими продукти Информация
Тази иновативна система няма нужда от бутилка и външни устройства. Благодарение на касетка с въглерод се осигурява оптималното количество въглероден диоксид в аквариума, без да има резки промени в нивата на pH.
Количеството на подаван въглероден диоксид може да се настройва, в зависимост от нуждите на аквариума. Касетките са малки на размер и трябва да се заменят на всеки от 2 до 4 месеца, в зависимост от размерите и характеристиките на аквариума. Капака е прозрачен, затова лесно може да се провери нивото във въглеродната касетка. Продукта е лесен за монтаж и регулиране.
***
Продукта се предлага в две разновидности да аквариуми от 40 до 150 литра и за аквариуми от 100 до 250 литра. При поръчка изберете от падащото меню желания от вас вариант.
Отзиви